Лариса Коява
Автор(ка):
Лариса Коява

Дмитро Пята, стоматолог-ортопед: «П’ятірка найчастіших питань про вініри»

Медичний центр стоматології «Дентал Арт» працює в Одесі з 2016 року. Тут надають повний спектр стоматологічних послуг, від лікування карієсу та відбілювання зубів до терапії складних клінічних випадків, таких як тотальна реабілітація пацієнтів з дисфункцією скронево-нижньощелепного суглоба. Одна з переваг «Дентал Арт» — реабілітація пацієнтів за повної втрати зубів за допомогою імплантатів, методика fast & fixed, що дозволяє відновити пацієнту зуби з усіма естетичними та функціональними характеристиками лише за один день.

У медичному центрі проводиться лікування за сучасними протоколами та використовуються тільки якісні сертифіковані матеріали та обладнання. А щоб процес був комфортним та безболісним незалежно від індивідуальної стерпності лікарських препаратів, застосовують усі види знеболювання — анестетики, медикаментозний сон, закис азоту та загальний наркоз. Штат становлять стоматологи, терапевти, пародонтологи, хірурги, ортодонти, ортопеди та дитячі фахівці. Головний лікар Дмитро Пята вважає, що більшості проблем із зубами можна уникнути завдяки дотриманню простих правил: гігієна, профілактичний огляд щопівроку та правильний вибір фахівця. Спеціально для онлайн-видання Folga’ Дмитро склав свій перелік найчастіших питань щодо вінірів.

  • [02:31] У чому особливості того чи іншого способу виготовлення?

  • [03:37] Які є обмеження/протипоказання до встановлення вінірів?

  • [04:20] З яких етапів складається робота з виготовлення конструкцій?

  • [05:02] Чому вініри такі дорогі?

  • [05:18] Як довго триває лікування?

Шукаємо та знаходимо правильні орієнтири разом із рубрикою онлайн-видання Folga’ «ТОП». Запрошені експерти складають свої рейтинги в тих сферах, які дійсно заслуговують на вашу увагу: здоров’я, краса, подорожі, мода, спорт, психологія, розваги та багато іншого. Слідкуйте за тенденціями та не пропустіть найцікавіше!