Ірина Мелехіна
Автор(ка):
Ірина Мелехіна

Сергій Конюшок, стронгмен: «Насамперед треба загартовувати волю та характер»

Сергій Конюшок слушно вважається одним з найсильніших українців. Він має майже два десятки рекордів України, один з яких на честь 30-річчя незалежності України: разом з сімома богатирями він зрушив з місця найбільший у світі транспортний літак Ан-225 «Мрія». Той не зміг опиратися силі стронгменів та посунувся на 4 метри 30 сантиметрів!

Сергій Конюшок на «ти» зі спортом з раннього дитинства, за це він вдячний виховательці дитячого садка та її новаторському підходу до дітей, чільне місце у якому мали спортивні забави. Пізніше Сергій відвідував секції карате, плавання, туризму, метання молота та вільної боротьби. В 1997 році пішов на атлетику та почав тренуватися в силових видах. А вже через два роки дебютував на відкритому чемпіонаті Києва з пауерліфтингу. З 2003-го наш гість захопився силовим екстримом. Настільки, що вже двічі, у 2009 та 2012 роках, завойовував звання чемпіона світу зі стронгмену та став президентом Федерації стронгмену України. Він упевнений: цей напрямок — квінтесенція силових видів спорту. А видовищність змагань – найкраща агітація здорового способу життя. Для рубрики «ОN ЕКСПЕРТ» стронгмен Сергій Конюшок розповів, що потрібно робити тим, хто хоче стати сильнішими.

Гості рубрики «ON ЕКСПЕРТ» — професіонали, фахівці у своїй справі. Ми задаємо тему для розмови, а вони діляться з нами знаннями та досвідом.