Ірина Мелехіна
Автор(ка):
Ірина Мелехіна

Ярослава Татмурзінова, психологиня: «Треба полюбити себе, щоб заробляти більше»

Ярослава Татмурзінова вже два роки практикує нову професію. Перекладачка за освітою, вона знайшла себе у психології, відчувши її результат на собі: змогла полюбити та прийняти себе, покінчити з деструктивними стосунками та почала більше заробляти. Вважає, що спершу треба налагодити стосунки з собою, а вже потім рухатися в обраному напрямку.

Цікавитися психологією наша гостя почала вісім років тому. Саме тоді проводила медитації у власному кафе. Це так захопило дівчину, що одного дня вона припинила бізнес і поїхала до Італії, в ашрам. А після повернення пішла вчитися на психолога, зайнялася терапією. Згодом виникла ідея проєкту Vidchuvai. І те, що його учасники перейшли з медитації на терапію, Ярослава вважає найкращим досягненням своєї праці.

Розуміння особистої цінності як експерта надало й фінансової стабільності. На розвиткові бізнесу та зростанні добробуту Ярослава сьогодні фокусує свої сеанси, оскільки вважає, що без практичних інструментів неможливо досягти потрібного результату. Клієнти підтримують ефективність роботи психологині позитивними відгуками. Тому у планах нашої гості — розвивати й надалі себе та свій проєкт і стати спікером. Спеціально для рубрики «ОN ЕКСПЕРТ» Ярослава Татмурзінова розповіла, як любов до себе впливає на фінансове зростання.

Гості рубрики «ON ЕКСПЕРТ» — це визначні професіонали у своїй справі. Ми даємо тему, а вони діляться з нами своїми знаннями та досвідом.