Дмитрий Савчук
Автор(ка):
Дмитрий Савчук

ZMIST art & design — тут мистецтво та дизайн об’єднавшись створюють унікальні простори

Наступна локація у нашій рубриці — ZMIST art & design. Тут народжується унікальний цілісний інтер’єр, наповнений змістом. Картини та скульптури сучасних українських художників, предмети декору та меблів — все тут, на Французькому бульварі, 2, в Одесі. Команда редакції Folga’ побувала на відкритті та може рекомендувати відвідати це «Місце на карті».

У ZMIST art & design можна ознайомитися з актуальними тенденціями дизайну, придбати предмети мистецтва, меблів та декору, отримати консультацію профільних експертів. Це спільний проєкт співвласника та СЕО будівельного холдингу «ЗАРС» Георгія Бочорішвілі та бізнесмена Олександра Верника. Авторизований партнер «ЗАРС» у створенні інтер’єрів компанія «Атмосфера» допоможе як професіоналам, так і просто шанувальникам, які прагнуть оточити себе красою, створити унікальний інтер’єр з індивідуальним почерком.

У рубриці «Місце на карті» онлайн-журналу Folga’ ми розповідаємо про привабливі, але маловідомі або зовсім нові локації для подорожей, розвитку та відпочинку.